Prosinec 2008

Ja 1

18. prosince 2008 v 18:27 | Lilly |  Moje FotoNiečo o mne2

18. prosince 2008 v 18:26 | Lilly |  Niečo o mne

Takže je tu info 2 o mne:


Ak chces o mne vediet osobnejšie veci tak si kukni info o mne 1,teraz sem napíšem niečo o mne,mojích koníčkoch,mojom živote.

Aká som:Som lenivá,spoločenská,hravá,zábavná,žiarlivá
Aká niesom: Niesom namyslená,chamtivá,zlá...

Oblúbený šport: Rada športujem a moj naj šport je futbal a voleybal.Hokey absolútne nemusím.Niekedy som aj športovala voleyball ale nechala som ho,lebo som nestíhala s učením.

Ja a chalani: Chalana nemám a aby som s nejakým chodila tak by mal byt milý,sympatický,pekný,múdry.Nemal by ma zneužívat a nemal by byt taký typ chalana čo sa flákajú po ulici.Ja som slušná tak aj on bude :D
Milujem:Modrookých s tmavými vlasmi,vysokých,vyšportovaná postava

Moja výška: No to nwm asi 163 :)
Moja váha: cca 48

Cigarety:Nie
Alkohol: Príležitostne (oslavy,vianoce,silvester...)
Drogy:Nikdy

Jazyky:Ovládam angličtinu,Češtinu...Trochu aj Nemčinu

Čo neznášam:Neznášam povrchných ludí,čo stále len ohovárajú toho druhého a potom sa robí že je sním kamarát,neznášam klamstvá,namyslených ludí

Čím chcem byt: Od malička som chcela by kaderníčka,predavačka,učitelka :D Ale to nikdy nehrozí.Teraz chcem byt ekonomka,podnikatelka...Na výšku pojdem na ekonomickú a na strednú na nejaký gympel..No to je ešte daleko :D


No tak ak sa ma chcete niečo spýtat tak píšte do komentárov,rada odpoviem :)

Niečo o mne1

18. prosince 2008 v 18:25 | Lilly |  Niečo o mne
Ahojte,rozhodla som sa sem pridat niečo o sebe.Pre viac info klikni na celý článok:

Rekonštrukcia+Diplom pre SB

18. prosince 2008 v 16:01 | Lilly |  Moje kecy
Ahojte od 19.12 do 24.12 bude velká rekonštrukcia tohoto blogu...

Aká rekonštrukcia?? :

Budu tú rozcestníky :):)
Nový dess (Prezradím iba že bude ružový s Hilary Duff)
A premazanie niektorých SB čo sem nechodia....(Mám 55 SB a asi 15 vymažem,uvidím)

No takže v týchto dnoch majte prosím strpezlivost,nové tu nepribudne asi nič.Dúfam že budete spokojný,Lilly.

No a tu jeden diplomik odomna pre všetky moje SB:Bud sebavedomá

17. prosince 2008 v 5:02 | Lilly |  Telo
Také máš pocit, že ti nic nevychází a že jsou všichni mnohem úspěšnější než ty? Chtěla by jsi mít vyšší sebevědomí? Není nic jednoduššího. Chce to mít jen vůli a dodržet základní desatero. Uvidíš, i ty se brzy budeš cítit jako znovuzrozená.

Desatero:

1. Ze všeho nejdříve se musíš naučit vážit si sama sebe.

2. Nikomu nic nezáviď. Závist je ošklivá vlastnost. Buď ráda za to, co máš a jestli chceš něco lepšího, pokus se udělat vše proto, abys to mohla mít.

3. Nikdy nesrovnávej své výsledky s výsledky jiných. Důležité je to, co jsi udělala ty sama. Co tě baví, v čem jsi dobrá a v čem chceš vyniknout. Začni na sobě více pracovat.

4. Nechtěj být nikým jiným, jen sama sebou. Nezapomeň, že nikdo není dokonalý.

5. Připusť si, že i ty máš dobré vlastnosti.

6. Každý úspěch vnímej jako výhru. I když se jedná jen o maličkost, uvědom si její důležitost a měj z ní radost.

7. Neboj se prosadit se. Nestyď se nahlas říkat svůj názor.

8. Nenech se nikým otrávit. Jestli tě někdo podceňuje, musíš mu vysvětlit, že to tak není. Dej mu to najevo nejen řečmi, ale také svým chováním a skutky.

9. Prožíváš nešťastnou lásku? Snaž se být nad věcí, zapomeň na něj a raději se soustřeď sama na sebe. Až se objeví ten pravý, hned to poznáš.

10. Pamatuj si, každá holka je hezká. Jestli o svém vzhledu pochybuješ, začni s tím něco dělat. Změň svůj šatník a make-up, nech si udělat nový účes a uvidíš, jak ti to prospěje.

Zdroj: www.eju.blog.cz

Vieš že??

17. prosince 2008 v 5:01 | Lilly |  Všetko možné
Špína v uších? Tak tomu se můžou žirafy jenom smát. Díky jejich padesáti centimetrovému jazyku pro ně není žádný problém čistit si uši pravidelně a bez cizí pomoci.
I když se ti to možná nelíbí, ve své posteli nespíš nikdy sama. Spolu s tebou ji sdílí kolem 2 milionů mikroskopických roztočů.
Za celý den mrkneš očima 20 000krát, aniž bys o tom věděla. Musíš uznat, že je to ten nejlepší trénink pro flirtování!

Vianočné zvyky

17. prosince 2008 v 5:00 | Lilly |  Vianoce

Vánoční zvyk - Pouštění skořápkových lodiček

Do půlek prázdných vlašských ořechů připevníme malou svíčku. Důležité je, aby si každý vyrobil svou lodičku sám a aby vyřkl pouze jedinou otázku. Lodičky se vložili do vody.
  • Pokud lodička zůstala u břehu, v příštím roce nás nečeká žádná změna
  • Lodička se hned potopí, snaha o zlepšení své životní situace bude marná
  • Lodička se potopí až kousek od břehu, vlastní neuvážeností, shodou okolností či náhod se naše snažení i přes dobrý začátek mine účinkem.
  • Loď pluje bok po boku s jinou, láska a přátelství nebo dobrá obchodní spolupráce. Čím dřív se dotknou, tím rychleji k sobě najdou jejich majitelé cestu.
  • Lodičky se semknou do kruhu, vzájemné přátelství, úcta a tolerance
  • Lodička nabere vodu, ale dorazí k protějšímu břehu, svůj záměr uskutečníte odřenýma ušima


Vánoční zvyk - Krájení jablíčka

Pokud si na Štědrý večer rozkrojíme jablíčko a naše hvězda je čistá a krásná, zaručuje nám to zdraví a štěstí po celý příští rok. Pokud má tvar kříže, je čtyřcípá, pak někdo z přítomných těžce onemocní nebo zemře.


Vánoční zvyk - Lití olova

Nad plamenem se v kovové lopatce rozžhaví kousek olova a to se naráz roztavené vleje do nádoby se studenou vodou. Tím vzniknou různé tvary, které představují co dotyčného v příštím roce čeká.


Vánoční zvyk - Házení bačkory

Svobodné dívky házely střevíc přez hlavu. Obrátila-li se patou ke dveřím, zůstanou doma. Pokud špičkou ke dveřím, provdají se a odejdou z domu.

Vianoce

15. prosince 2008 v 6:00 | Lilly |  Diskusie

Ahojte je tu dalšia diskusia


Tentoraz sa budeme rozprávat na tému ,,VIANOCE,,


Ako všetci vieme 24.12 je najkrajší sviatok v roku a to Vianoce,určite si všetci želáte krásne darčeky a tešíte sa na prázdniny,lyžovanie,sánkovanie a iné.

Do komentáru mi napíšte:

Tešís sa na Vianoce?
čo chcete pod stromček
Akej farby budete mat stromček
čo kúpiš tvojím blízkym
Na čo sa tešís najviac na Vianoce
Ako trávite Vianoce

:piiinkie: Takže ja sa na Vianoce celkom teším.
:piiinkie: Pod stromček chcem oblečenie,knihu,kozmetiku,spoločenskú hru..
:piiinkie: Stromček bude asi modro strieborný
:piiinkie: čo kúpim mojím blizkym ešte neviem :D
:piiinkie: Teším sa moc na prázdniny,vianočnú atmosféru,vianočné filmy,sneh...
:piiinkie: Vianoce trávime doma ja,brat,oco,mama...Takto je to najlepšie :)

Zamaskujte svoje drobné chyby

15. prosince 2008 v 5:00 | Lilly |  Kozmetika
Své drobné vady na kráse vidíte jen vy sama. Pokud vám ale vadí, těmito chytrými tahy je vyzmizíkujete.Zvětšené póry
Maskujte: Zaměřte se na pečující kosmetiku se stahujícími účinky a matující nebo póry vyhlazující make-upy, například Skin Smoother, Clinique, 800 Kč . Jestliže se vám pleť hodně leskne, ať vás ani nenapadne zasypávat ji lavinami pudru! Přikládejte na ni raději kosmetické papírky pohlcující mastnotu. Pudr smíšený s přebytečným mazem vaše póry výborně utěsní a ty se s nadšením ještě víc rozšíří, aby mohly dýchat.

Malé oči
Maskujte: Vyhýbejte se širokým černým linkám a tmavým stínům bez lesku. Nevýrazný pohled nejlépe rozjasní světlejší perleťová líčidla. Horní víčko vymalujte stínem až pod obočí a do vnitřního koutku oka naneste rozjasňujícího líčidla o něco více - vaše kukadla se tak opticky rozevřou. Namísto tmavých linek použijte bílou tužku, kterou obkreslete dolní i horní víčko. Na závěr nadzvedněte řasy kleštičkami a zvýrazněte je dvěma vrstvami zhušťující řasenky. Vašim očím padnou například perleťově modré stíny Blue Moon Duet, Mary Kay, 275 Kč.

Originálne balenie darčekov

15. prosince 2008 v 5:00 | Lilly |  Vianoce

Originální balení láhve

Vytvořte z tvrdšího balícího papíru kornout a do něj vložte láhev. Otevřenou stranu kornoutu složte a zalepte. Na vrchol jehlanu můžete přilepit střapec s různě dlouhými stuhami, které nůžkami natočíte.


Dárkový balíček pro dárky protáhlého tvaru

Pro podélné dárky je ideální balení ve tvaru bonbónu. Vytvoříte jej jednoduše tak, že dárek položíte do středu balícího papíru, podélně jej zabalíte a okraje svážete stuhou. Stuhy natočte přejetím přes hranu nůžek.


Dárkové balení s vějířem místo mašle

Zabalte dárek do balícího papíru jako do pytlíku a stáhněte jej malou stužkou. Přes stužku pak připevněte z každé strany jeden vějíř.


Dárkový balíček se střapcem

Délku balícího papíru ustřihněte asi dvakrát větší než je délka a šířka dárku. Dárek položte do středu a okraje papíru spojte také ve středu balíčku. Připevněte mašlí.


Dárkový balíček pro dárky nepravidelného tvaru

Pokud je dárek nepravidelného tvaru, zabalte jej do papíru jako do pytlíku a hluboko na straně stáhněte stuhou. Stažený papír pak zastřihněte do půlkruhu.


Dárkové balení v tašce

Balící tašky nebo kabelky jsou také jednoduchou variantou balení dárků. Chcete-li si je vyrobit sami, změřte rozměry dárku a podle něj vystřihněte a slepte balící papír. Nakonec vystřihněte dírky a prostrčte jimi provázek. K výrobě balících tašek používejte tvrdší balící papír.


Dárkové balení s vějířem na krabici

Ustřihněte z balícího papíru dlouhý, asi 1,5 cm široky pruh, který harmonikovitě poskládejte, ve středu jej přelomte tak, aby vznikl vějíř. Místo, kde se okraje spojují, přilepte lepící páskou, aby se vějíř neuvolnil. Připevněte jej na vrchní stranu balíčku.


Jednoduchý dárkový balíček z krabice

Nejjednodušší, co můžete udělat, je najít krabici velikosti odpovídající velikosti dárku (např. krabice od bot či od parfému) a zabalit ji nebo oblepit dárkovým balícím papírem. Pak už jen převázat mašlí a balíček je na světě.


Info o mne 2

14. prosince 2008 v 13:55 | Lilly

Ak chces o mne vediet osobnejšie veci tak si kukni info o mne 1,teraz sem napíšem niečo o mne,mojích koníčkoch,mojom živote.

Aká som:Som lenivá,spoločenská,hravá,zábavná,žiarlivá
Aká niesom: Niesom namyslená,chamtivá,zlá...

Oblúbený šport: Rada športujem a moj naj šport je futbal a voleybal.Hokey absolútne nemusím.Niekedy som aj športovala voleyball ale nechala som ho,lebo som nestíhala s učením.

Ja a chalani: Chalana nemám a aby som s nejakým chodila tak by mal byt milý,sympatický,pekný,múdry.Nemal by ma zneužívat a nemal by byt taký typ chalana čo sa flákajú po ulici.Ja som slušná tak aj on bude :D
Milujem:Modrookých s tmavými vlasmi,vysokých,vyšportovaná postava

Moja výška: No to nwm asi 163 :)
Moja váha: cca 48

Cigarety:Nie
Alkohol: Príležitostne (oslavy,vianoce,silvester...)
Drogy:Nikdy

Jazyky:Ovládam Slovenčinu,angličtinu,Češtinu...Trochu aj Nemčinu

Čo neznášam:Neznášam povrchných ludí,čo stále len ohovárajú toho druhého a potom sa robí že je sním kamarát,neznášam klamstvá,namyslených ludí

Čím chcem byt: Od malička som chcela by kaderníčka,predavačka,učitelka :D Ale to nikdy nehrozí.Teraz chcem byt ekonomka,podnikatelka...Na výšku pojdem na ekonomickú a na strednú na nejaký gympel..No to je ešte daleko :D


No tak ak sa ma chcete niečo spýtat tak píšte do komentárov,rada odpoviem :)

Moje foto 2

14. prosince 2008 v 11:39 | Lilly
-Takže toto som ja.Niesom absolútne pekná.Moje fotky sem dávam len preto aby ste mali predstavu ako asi vyzerám

-Takže asi tak....Takže kto je zvedavý nech sa pozrie,kto nie nech sa nepozerá!Čo tu mám zmenit?

13. prosince 2008 v 18:23 | Lilly |  Moje kecy

Čo by som tu mala zmenit?

Táto stránka patrí hlavné vám a preto by mala byt taká,aby sa vám páčila
Čo by ste tu chceli zmenit? Aké rubriky mám pridat? Čo sa vám tu nepáči?

:piiinkie:-Tak píšte komenty a ja sa to pokúsim zmenit...Píšte hlavne na tie 3 otázky čo sa vás pýtam :)


Supeer retazák

13. prosince 2008 v 5:02 | Lilly |  Retazáky
Máš ráda modu?- jaasnee
Jaký styl máš nejradši?-dievčenský
Co je v tvým štaníku nej? -alee je toho viac :)
V čem se cítíš pohodlně? - vo všetkom ale v obrovských výstrihoch sa dobre necítím
V čem se cítíš sexy? - v sukni,v šatoch....:)
V čem bys nikam nešla? -asi v tom čo nieje moderné
Nosíš ráda doplňky? - mooc
Kde nakupuješ? - v značkových obchodoch :D
Koupila sis někdy něco u Ťamanů? - :D ani neee
Zaleží ti na botech? - jj moooc
Jaké botky nosíš nejraději? - mnoo tak nike,dc,roxy
Koupila sis tenhle týden něco na sebe? - jj :)
Jak často nakupuješ? - no asi raz za dva mesiace
Máš ráda nakupování? - velmiii
Kolik běžně utrácíš? - vela nie
Máš nějaký módní vzor? - Vanessu Hudgens
Líbí se ti co nosí tvoji příbuzní? - trochu :D
Líbí se ti co nosí tvoji kamarádi? - ako ktorý :D
Kritizuješ je někdy? - jj :D
Pochválíš je někdy? - jj :)
Víš z jakého blogu je tento ,,modní" řetězák? - eee :D
Napiš 5 lidí co mají pokračovat: - moje Sb a kto chce !! a povinne !! :D:D

Zimná starostlivost a pokožku a vlasy

13. prosince 2008 v 5:01 | Lilly |  Kozmetika
http://mladazena.cz/assets/mlada-zena/juicy/beauty-look/92b_2.jpg

V zimě bývá kůže suchá a popraskaná. Je to dáno tím, že chladné počasí zpomaluje funkci mazových žláz. Kůže ztrácí schopnost zadržovat vodu. Navíc, v zimě se prvotně ohřívají životně důležité orgány - a kůže mezi ně nepatří.

Zimní péče o pokožku

Čím větší je venku zima, tím více se mažte. Zatímco v létě jsou vhodnější lehké krémy, v zimě si dopřejte ty s mastnějším základem. Nejvíce trpí ruce, zvláště pokud je nechráníte rukavicemi. Jednou za týden jim dopřejte výživnou kúru - na hojně namazané ruce si na noc navlékněte bavlněné rukavice. Tato kúra je výborná také pro změkčení kůže chodidel.