7 vecí pre štastie v láske

30. prosince 2008 v 5:01 | Lilly |  Vztahy
  1. projevuj své city:Milovat je krásné,ale musíš svoje city taky dát najevo.Jak na to?Stačí upřímně míněný kompliment,nečekaný polibek,malý dáreček...Lásku udržuje naživo tvoje pozornost.
  2. Blízkost a svoboda:Hezké vztahy se vyznačují tím,že oba partneři fungují jako pár,ale taky jako samostatní jedinci.Velkou chybou je být na sebe nonstop přilepeni.Pár dní strávených s přáteli vztah jedině posílí!
  3. Udržuj vášen':Na začátku každého vztahu je všechno naprosto opojné.Umění je vášen' uchovat i pro pozdější období.Na to nikdy nezapomínej!
  4. Komunikace:Potkali jste ideální protějšek?To se pozná podle toho,že nemusíte pořád mluvit,abyste druhého pochopili.Někdy stačí hluboký pohled a už víte,která bije.
  5. Umění hádat se:Někdy není zbytí a k hádce/výměně názorů prostě musí dojít.Nevadí -ale jen když se navzájem neurážíte a nakonec se usmíříte.Pročistí se tím napětí,které se mohlo nakupit.
  6. Smích a smysl pro humor:Kdo se svým miláčkem dokáže od srdce zasmát,to je mnohem tolerantnější než ten,kdo vše kriticky pozoruje. Čím víc se spolu bavíte, tím je větší šance na dlouhý vztah!
  7. Tolerance:Nikdo není dokonalý, ani ty ne. Pokud se ti něco nelíbí, můžeš to dát najevo, ale je omyl si myslet, že vždy bude po tvém. Budeš-li partnerovi pořád něco vyčítat, vztah brzy ztroskotá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivikjh(Sbéé,které tě fakt láááfuujee) ivikjh(Sbéé,které tě fakt láááfuujee) | Web | 31. prosince 2008 v 14:38 | Reagovat

wow...děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama